Onze wijk (DWK)

We liggen aan het Deventerachterpad een beetje achteraf, de naam zicht het al. Maar we zijn wel degelijk onderdeel van het Deventerwegkwartier. En dat willen we ook graag zijn.

In de loop van 2018 gaat de Deventerweg op de schop. De gemeente en de uitvoerder van dit project willen graag input en inspraak van de buurt. Daarvoor organiseren zijn een drietal buurtbijeenkomsten, waarin de wijk kan aangeven wat zij belangrijk vinden bij de nieuw in te richten weg. Ook wij mogen daar bij aansluiten.

Op de eerste bijeenkomst hebben we als KDG vooral aangeven dat we belang hechten aan een verkeersveilige toegang richting het Deventerachterpad en de zichtbaarheid van de verenigingen die daar gevestigd zijn.

Wat we hier ook nog graag met jullie willen delen is een interessante website over dit project:

Beeld van de wijk

Op 2 november is de 2e wijkbijeenkomst, waar wederom een afvaardiging van het bestuur aanwezig zal zijn.