Explorers op zeilkamp: de mooie herinneringen blijven

Vrijdagavond rond acht uur kwamen de Explorers aan bij De Larus in de haven van Harlingen. Het aanmonsteren, bij schipper Tom Hamer (ook een echte KDG-er) en Thomas (ja, onze Thomas) was een formaliteit.

En de volgende dag zijn ze uitgevaren en ze hebben 3 Waddeneilanden aangedaan, op de Richel gelegen, op het IJsselmeer gevaren (en Makkum aangedaan) en gezellig bezoek gehad. Het was een fantastisch kamp en de Explo’s moeten even afkicken dat ze nu niet meer plotseling “Overstag” moeten.

2 foto’s gemaakt door Tess om het verhaal af te ronden:

Voor meer foto’s kun je terecht op verschillende Posts op Facebook en voor nu Fijne Vakantie!

Vanaf de woelige baren bereikte ons een postduif (of was het een meeuw?) met wat beelden van onze (van WiFi verstoken)…

Geplaatst door Scouting Karel Doorman Zutphen op dinsdag 18 juli 2017


De Larus


Schipper Tom legt uit over getijden en geulen

 


De Larus in actie (archiefbeeld)